Podkładki
meblowe filcowe

Podkładki filcowe skutecznie zabezpieczają gładkie powierzchnie podłóg przed zarysowaniami. Służą do podklejania krzeseł, stołów, foteli oraz innych mebli, umożliwiając ich komfortowe oraz ciche przesuwanie – zarówno na parkietach czy panelach, jak i wykładzinach. Co więcej, doskonale sprawdzają się jako odbojniki – np. w szafach przesuwanych.

Oferujemy podkładki meblowe wykonane z wysoko skompresowanego filcu, który pozostaje trwały na długi czas. Zastosowanie bardzo mocnego kleju zapewnia ich doskonałą przyczepność, a  różnorodność kolorów  i wymiarów pozwala dopasować podkładki w pełni indywidualnie do własnych potrzeb.

SPECYFIKACJA

– polska produkcja
– bardzo mocny klej – gwarancja doskonałej przyczepności
– produkowane w czterech kolorach: biały, szary, brązowy i czarny
– grubość: 3mm, 6mm, 2mm
– szeroka gama kształtów i rozmiarów
– możliwe pakowanie: konfekcjonowane lub opakowania przemysłowe
– możliwość produkcji na zamówienie
– dostępny filc na rolce

 

NOWOŚĆ

Podkładki antypoślizgowe
do mebli

Antypoślizgowe podkładki Folmag stworzone są z wysokiej jakości materiałów, któe chronią podłogi przed zarysowaniami i zapobiegają niechcianemu przemieszczaniu się mebli. Doskonałe cechy antypoślizgowe podkładek zapewniają niezawodną ochronę zarówno mebli, jak i podłóg na długi czas. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

Co zyskujesz, wybierając nasze podkładki meblowe?

Szeroki wybór

Podkładki meblowe Folmag dostępne są w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów, co pozwala dostosować je indywidualnie do potrzeb i preferencji.

Spersonalizowane opakowanie

Nasze podkładki meblowe z filcu pakujemy według Twoich preferencji. Wybierz indywidualne opakowania konfekcjonowane lub przemysłowe, w zależności od Twoich potrzeb.

Indywidualne zamówienie

Jeśli standardowe rozmiary i kształty nie spełniają Twoich oczekiwań, zamów u nas podkładki meblowe z filcu według własnych specyfikacji.

Podkładki filcowe

Projektując wnętrze, często nie zwracamy uwagi na drobne detale, które mogą znacząco wpłynąć na trwałość i estetykę pomieszczenia. Jednym z takich elementów są odbojniki do mebli. Choć z pozoru mogą wydawać się mało istotne, odgrywają kluczową rolę w ochronie mebli oraz w codziennym użytkowaniu.

Trwałość na lata

Podkładki meblowe wykonane z wysoko skompresowanego filcu to gwarancja trwałości na wiele lat. Filc jest znany ze swojej wytrzymałości i elastyczności, co oznacza, że podkładki te nie tylko chronią podłogę przed zarysowaniami i uszkodzeniami, ale także utrzymują się w doskonałym stanie przez długi czas. To inwestycja, która zwraca się wielokrotnie w postaci ochrony naszych podłóg i mebli.

Doskonała przyczepność

Podkładki meblowe z filcu są wyposażone w bardzo mocny klej, który zapewnia doskonałą przyczepność do spodu mebli. Dzięki temu nie musimy martwić się, że podkładki będą się przemieszczać ani odrywać pod wpływem użytkowania. To oznacza większą pewność i stabilność mebla.

Oferujemy różne sposoby pakowania podkładek filcowych:

1
W opakowaniach konfekcjonowanych (dla sklepów, hurtowni i marketów) – zawierają kody EAN i euro zawieszki, tłumaczone w 4 językach
2
W opakowaniach przemysłowych (dla producentów mebli) – zawierają 1000 szt. podkładek.

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami

Kontakt

Wyszukaj