O nas

Działamy na rynku już ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją i dostarczaniem akcesoriów meblowych do hurtowni i fabryk meblowych. W zespole Folmag pracuje dla Ciebie 30 wykwalifikowanych specjalistów. Według opinii naszych klientów jesteśmy solidnym partnerem w kwestii dostaw i obsługi klienta. Możesz nam zaufać.

Nasze atuty

Stabilność warunków współpracy

Dzięki naszemu długotrwałemu doświadczeniu na rynku meblowym i utrwalonej pozycji lidera, zapewniamy naszym klientom stabilne i niezawodne partnerstwo. Możesz polegać na naszej solidności i odpowiedzialności na każdym etapie współpracy.

Szybki serwis

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy doskonale rozumieją, jak ważny jest czas dla naszych klientów. Dlatego oferujemy szybki i efektywny serwis, aby zapewnić płynność działania Twojego biznesu.

Elastyczność

Jesteśmy elastyczną firmą, gotową dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór akcesoriów meblowych, które można dostosować do Twoich specyficznych projektów.

Historia firmy

 • 2023
  30 lecie firmy Folmag Polska
 • 2017
  Zakup nowej siedziby firmy
 • 2005
  Początek własnej
  produkcji laminatów
  Przeniesienie firmy do
  większej hali
 • 2003 – 2006
  Otwarcie oddziału firmy
  w Lublinie
 • 2000
  Wprowadzenie produktów do
  sieci supermarketów
 • 1997
  Zamknięcie sklepu z akcesoriami reklamowymi i koncentracja na produkcji obrzeży meblowych
 • 1996
  Pierwszy udział w Targach
  Meblowych
 • 1993
  Powstanie Firmy Folmag. Sklep z akcesoriami reklamowymi oraz rozpoczęcie produkcji obrzeży meblowych

Nasze produkty

Jesteśmy związani głównie z branżą meblarską, ale nasze wyroby znajdują zastosowanie także w branżach takich jak transport, budownictwo, energetyka, dekoracje wnętrz, budowa jachtów, wyposażenie karetek i wiele innych. Wszechstronność to nasza siła.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

CSR

Nasza misja? Wspólnie zmieniać świat poprzez inwestowanie w dobro społeczne.

Co roku wybieramy i przekazujemy część zysków na projekty, które według nas mają wpływ na ludzkie życie, lokalną społeczność lub zmieniają świat. Koncentrujemy się na wspieraniu inicjatyw, które pomagają ludziom w trudnej sytuacji życiowej, a nasza pomoc obejmuje zarówno fundacje, które działają w naszym mieście, jak i ogólnopolskie organizacje, które mają szerszy wpływ na społeczność.

Nasze zasady

Odpowiedzialność

To fundament naszej pracy. Jesteśmy profesjonalistami i działamy odpowiedzialnie na każdym etapie.

Uczciwość

Kierujemy się wartościami etycznymi, zapewniając naszym klientom transparentność i zaufanie.

Rzetelność

Z pasją i starannością dostarczamy niezawodne rozwiązania, na które możesz liczyć.

Wszystko, co się dzieje zawsze ma jakąś przyczynę i skutek. Jedną z rzeczy, które zauważyłem, to że firma musi wspierać potrzebujących i słabych – dając. Jest taka boża zasada: chcesz mieć to dawaj. Została ustanowiona przez Boga, a jest pomijana w biznesie.

Prezes
Leszek Adamski

Wyszukaj