Блог
October 27 2023

Фетрові накладки на меблі. Маленька деталь, великий захист

Projektując wnętrze, często nie zwracamy uwagi na drobne detale, które mogą znacząco wpłynąć na trwałość i estetykę pomieszczenia. Jednym z takich elementów są odbojniki do mebli. Choć z pozoru mogą wydawać się mało istotne, odgrywają kluczową rolę w ochronie mebli oraz w codziennym użytkowaniu. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, dlaczego odbojniki to niezastąpione akcesoria jeśli chcesz chronić swój ulubiony mebel. 

Trwałość na lata

Podkładki meblowe wykonane z wysoko skompresowanego filcu to gwarancja trwałości na wiele lat. Filc jest znany ze swojej wytrzymałości i elastyczności, co oznacza, że podkładki te nie tylko chronią podłogę przed zarysowaniami i uszkodzeniami, ale także utrzymują się w doskonałym stanie przez długi czas. To inwestycja, która zwraca się wielokrotnie w postaci ochrony naszych podłóg i mebli.

Doskonała przyczepność

Podkładki meblowe z filcu są wyposażone w bardzo mocny klej, który zapewnia doskonałą przyczepność do spodu mebli. Dzięki temu nie musimy martwić się, że podkładki będą się przemieszczać ani odrywać pod wpływem użytkowania. To oznacza większą pewność i stabilność mebla. 

Co zyskujesz, wybierając nasze podkładki meblowe? 

✓ Szeroki wybór

Podkładki meblowe Folmag dostępne są w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i kolorów, co pozwala dostosować je indywidualnie do naszych potrzeb i preferencji. Możesz wybrać podkładki pasujące do stylu wnętrza, co dodatkowo podkreśli estetykę przestrzeni.

✓ Spersonalizowane opakowanie

Nasze podkładki meblowe z filcu pakujemy według Twoich preferencji. Wybierz indywidualne opakowania konfekcjonowane lub przemysłowe, w zależności od Twoich potrzeb. 

✓ Możliwość produkcji na indywidualne zamówienie

Jeśli standardowe rozmiary i kształty nie spełniają Twoich oczekiwań, zamów u nas podkładki meblowe z filcu według własnych specyfikacji. 

Dodatkowo kupując w Folmag, wspierasz Polską produkcję

Wszystkie podkładki meblowe z filcu, które mamy w swojej ofercie, są produkowane w Polsce. Wybierając produkt lokalny, wspierasz rodzimych producentów. 

Podkładki meblowe z filcu zapewniają trwałość, ochronę podłóg, stabilność mebli, a jednocześnie pozostają estetycznym detalem, który doskonale komponuje się z wnętrzem. To inwestycja w komfort i wygodę Twojego domu, która opłaca się wielokrotnie na przestrzeni lat. 

Podkładki filcowe

Автори: Folmag